STŘEDNÍ ŠKOLA - CENTRUM ODBORNÉ PŘÍPRAVY TECHNICKOHOSPODÁŘSKÉ

 

PRAHA 9, PODĚBRADSKÁ 1/179       www.copth.cz       

 

Nabídky práce:

Laborant v provozní laboratoři (25.8.2020)

Nabídka brigády u firmy Zentiva (19.2.2020)

Nabídka pro chemiky (10. 12. 2019)

 

ELEKTROTECHNIK

Společnost Develop Tech s.r.o. / iControl přijme techniky v oboru elektro-slaboproudých systémů (EPS, EVAK, EZS, CCTV, DT) a audiovizuálních instalací. 

Společnost poskytující silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, profesionální dodávky LED osvětlení, špičkové audiovizuální systémy a vyspělé technologie pro intleligentní domy / KNX, působící na trhu již 20 let.

Náplň práce: 
-instalace a opravy slaboproudých systémů 
-instalace systémů domácí zábavy 
-servisní zásahy v portfoliu zákazníků společnosti 
-případné programování provedených instalací 

Požadavky: 
-SŠ elektro 
-osvědčení o způsobilosti Vyhl.50/78Sb. min. $6 
-znalost systému EPS, EVAK, EZS, CCTV, DT, AV 
-ŘP sk.B 
-znalost práce na PC 
-časová flexibilita 

Nabízíme: 
-dobrý základní plat 
-firemní automobil 
-firemní mobilní telefon 
-možnost prémií a odměn 

Kontakt: Radana Štorkánová, mobil: 737 207 046, email: r.storkanova@icontrol.cz

 

• Nabídka práce (28.5.) - Autoelektrikář - Automechanik ► zde

• Nabídka práce - Elektrikář pro montáž a servis čerpací techniky ► zde

• Firma ZENTIVA nabízí práci ► zde  (Operátor farmaceutické výroby a seřizovač - operátor)

Firma ATMOS Servis,s.r.o. hledá nové pracovníky i  absolventy v oboru elektro pro pobočku v Neratovicích. Možno vyzkoušet i v rámci brigády. ► informace

 

 

Nabídka - elektrikář

Nabídka SITEL, spol, s r.o.

Nabídka práce ALARMOVÉ SYSTÉMY CZ

Nabídka práce - Laborant

 

Příležitosti pro absolventy

 
  1. Při škole pracuje Poradenské středisko pro volbu povolání, které může žákům poskytnout potřebné informace k volbě pracovního uplatnění po úspěšném absolvování školy včetně seznámení s pracovně právními normami, které zaměstnávání absolventů středních škol upravují.
  2. Ještě jako žáci vykonávají v závěrečné fázi studia dlouhodobě odbornou přípravu v reálné praxi, tj. na pracovištích různých výrobních, servisních obchodních a dalších organizací, které se školou dlouhodobě spolupracují. Většina z nich také žákům, kteří mají u nich při odborné praxi alespoň průměrné výsledky, nabízí uplatnění v různých pracovních pozicích. Zde je velmi důležité, jak se žáci instruktorům a vedoucím pracovníkům firmy sami prezentují a projevují zájem o prováděnou práci.
  3. Žáci všech oborů vzdělání si mohou sami zvolit, vedle výuky v příslušném vzdělávacím oboru, další rozšiřování kvalifikace v tzv. Kurzech přidané hodnoty. Těch škola nabízí pestrou škálu a jsou orientovány jak na rozšiřování odborných znalostí, tak i k získávání důležitých informací pro další profesní i společenské uplatnění. Snažíme se tak zlepšit možnosti uplatnění našich absolventů na trhu práce i v reálném životě.
  4. Absolventi školy mají možnost po složení závěrečné nebo maturitní zkoušky dále pokračovat ve studiu v SŠ-COPTH, rozšiřovat si své odborné znalosti i manuální dovednosti v oborech vzdělání, o které mají zájem, a které zvýší jejich šanci na lepší uplatnění na trhu práce při hledání svého zaměstnavatele.
  5. Všichni absolventi elektro oborů vzdělání pak mají možnost ihned po složení závěrečné nebo maturitní zkoušky vykonat zkoušku způsobilosti pro práci v elektrotechnice podle vyhl. 50/1978 Sb. § 5 a získat Osvědčení s celostátní platností.
  6. Po roce odborné praxe všichni držitelé Osvědčení dle bodu 4/ mohou v SŠ-COPTH absolvovat kurz a složit zkoušku způsobilosti pro práci v elektrotechnice podle vyhl. 50/1978 Sb. § 6. Osvědčení o absolvování tohoto kurzu již umožňuje samostatnou činnost včetně podnikání. Pro naše bývalé žáky je cena kurzu s cca 60-ti % slevou. Stejná pravidla platí i pro každé další obnovení tohoto Osvědčení, které má platnost pouze 3 roky. Nejbližší kurz dle vyhl. 50/1978 Sb. § 5 a § 6 se koná ve dnech 9. – 16.2.2015. Přihlaste se na tel. č. 266 039 359 nebo 721 423 818 / Ing. Červený / nebo e-mailem na cerveny(a)copth.cz nejpozději 6.2.2015. Cena za § 5 je 605 Kč a za § 6 968 Kč včetně DPH.
 

 

                   

 

 

 

Střední škola - COPTH
je fakultní školou 
Univerzity Karlovy v Praze